ПОВНОПРАВНА УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ ТОРГІВЛІ НАСІННЯМ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ
Компанія SESVANDERHAVE (Бельгія) – головний виробник насіння цукрового буряку у світі. Завдяки найкращій генетиці буряку та створенню високопродуктивних гібридів ми вже багато років надійно посідаємо лідируючі позиції в світі, зокрема в Україні.
Лідерство SESVANDERHAVE обумовлене багатьма чинниками, серед яких найкраща якість насіння, передова генетика, неперевершені досягнення в молекулярній біології, унікальна технологія заводської підготовки насіння, регіональна адаптованість гібридів, найвищі показники урожайності, цукристості, рентабельності та інше.

КОМЕНТАРІ І ВІДГУКИ ЩОДО НАСІННЯ ЦУКРОВОГО БУРЯКУ СЕЛЕКЦІЇ SESVANDERHAVE

Все більше і більше клієнтів на світовому та українському ринку віддають перевагу насінню цукрових буряків селекції SESVANDERHAVE. Підтвердженням слугує постійно зростаюча частка на світовому та українському ринках, яка становить більше третини та майже половину відповідно. Щороку компанія SESVANDERHAVE обробляє та продає більше, ніж один мільйон сімсот тисяч посівних одиниць насіння цукрових буряків.


ПІДГОТОВЧІ ПРОЦЕСИ ЩОДО ЗБИРАННЯ ВИРОЩЕНОГО НАСІННЯ ЦУКРОВОГО БУРЯКУ СЕЛЕКЦІЇ SESVANDERHAVE
Для насінницьких господарств організація жнив – це найбільш відповідальний період, та особливо, коли дані господарства спеціалізуються на вирощуванні насіння цукрових буряків.
Аби виробити стратегію і тактику всіх технологічних процесів збирання: від вибору с/г машин і до логістики сировини, визначення часу початку і закінчення скошування насінних рослин (черговість у виборі полів в залежності від сорту та локації)...

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ ТОВ «СЕСВАНДЕРХАВЕ-УКРАЇНА»: НАСІННЯ ДЛЯ ОРГАНІЧНОГО БУРЯКІВНИЦТВА

Для всесвітньовідомої селекційно-насінницької компанії СЕСВАНДЕРХАВЕ (Бельгія), що спеціалізується виключно на цукрових буряках, цей сезон в Україні є особливим: 25 ювілейних років роботи в нашій державі, перше місце по реалізації насіння (більше 40% ринку), приєднання України до схем вирощування насіння цукрових буряків ОЕСР, перші експортні поставки закордон, найбільше і єдине, якщо говорити про західні компанії, виробництво (вирощування) насіння в Україні (південь Одеської області) та нова пропозиція нашим буряківникам – насіння для виробництва ОРГАНІЧНОГО цукру.


ГІБРИДИ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ СЕЛЕКЦІЇ SESVANDERHAVE В ДОСЛІДНО-ДЕМОНСТРАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ “ALFA SMART AGRO”

Цього року по всіх зонах бурякосіяння України розміщені демонстраційні поля, де поруч з відомими гібридами SESVANDERHAVE презентується продукт нового покоління – гібриди, що знаходяться у сортовипробуванні. Дані гібриди нового покоління показують дуже добрі результати і, в зв’язку із зміненими кліматичними умовами України (відсутність вологи, посуха і т.д.), будуть затребуваними серед буряківників, так як вони є невибагливими до погодних умов і добре переносять різні стреси, посухи...


ЗНАКОВА ПОДІЯ У ТзОВ «БУЧАЧАГРОХЛІБПРОМ»

15-го червня ТзОВ«Бучачагрохлібпром» організував грандіозну подію – Всеукраїнський День Поля та Саду за участю близько тисячі гостей, серед яких було багато спеціалістів із ближнього та дальнього зарубіжжя, фермери, науковці, фахівці великих агрохолднгів, члени аграрного комітету Верховної Ради України та Прем’єр Міністр України Володимир Гройсман.
Компанія ТОВ «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна» була серед партнерів цього знакового заходу.

logo module УСПЕХ Работая с семенами
НАДЕЖНОСТЬ селекции SESVanderHave
ПРИБЫЛЬ получаются самые высокие
УВЕРЕННОСТЬ показатели рентабельности