ПЕРЕВАГИ

насіння цукрового буряку селекції SESVanderHave


 

 

 !!! ПРАЦЮЮЧИ З НАСІННЯМ СЕСВАНДЕРХАВЕ ОТРИМУЮТЬСЯ НАЙВИЩІ ПОКАЗНИКИ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ !!!

  

 1. Постійне оновлення та покращення гібридного складу насіння цукрових буряків

Снимок44

Компанія SESVANDERHAVE, маючи власні потужності та можливості, постійно оновлює гібридний склад насіння цукрових буряків. Так, тільки за 2018 - 2021 рік на Українському ринку зареєстровано 18 нових гібридів, які перевершили контрольні зразки та показали відмінні показники урожайності та цукристості. Це такі гібриди, як: БУФФЕЛ, БІАТЛОН, ФАЛА, СІУ, ІГУАНА, МАНІТУ, БАЛІ, КАРПАТИ, ТАПІР, ТОРЕАДОР, ФАЙТЕР, ХОРНЕТ, АНАКОНДА, БОА, ПАНДА, ПІТБУЛЬ, НОМАД СМАРТ, ВОМБАТ СМАРТ... Ми не зупиняємось на досягнутому і намагаємось надати новим гібридам необхідних властивостей. Це і посухостійкість, і нематодотолерантність, і можливість протистояти збудникам кореневих гнилей і ще багато іншого. Селекціонери компанії SESVANDERHAVE є лідерами у галузі виведення нових сортів насіння цукрових буряків покращеної генетики.

Каталог гібридів насіння цукрового буряку селекції SESVANDERHAVE, які реалізуються на території України (PDF-формат)

2. Максимальна зосередженність тільки на галузі цукрових буряків:

101

Компанія SESVanderHave – головний виробник насіння цукрового буряку в світі. На сьогоднішній день це єдина компанія в світі, діяльність якої направлена тільки в сферу цукрових буряків (наукова діяльність щодо селекції та лабораторних досліджень, вирощування насіння цукрового буряку, виробництво дражованого насіння і т.д.), що дозволяє максимально об’єднати ресурси і передові технології, необхідні для гарантії лідерських позицій серед інших селекційних компаній.

3. Місце розташування виробничих потужностей:

102

Компанія SESVanderHave – це єдина компанія в Україні, яка має в своєму активі Насіннєвий завод по виготовленню насіння цукрового буряку (очищення, шліфування, дражування, інкрустація, пакування та інші види робіт). Даний Насіннєвий завод знаходиться в Україні (Київська обл., Броварський р-н, с. Гоголів), що дає змогу клієнтам отримати індивідуальний підхід, швидкість виконання замовлення, оперативне відвантаження готової продукції та багато інших переваг. Також в активі компанії є насіннєвий завод, який знаходиться в м. Тінен (Бельгія).
У зв’язку з постійно зростаючою часткою на світовому та українському ринках, що в свою чергу підтверджує якість насіння СЕСВАНДЕРХАВЕ, виникла необхідність в розширенні виробничих та складських потужностей компанії SESVanderHave. Таким чином, у 2018-2019 р. відбувається оновлення виробничого обладнання на заводі СЕСВАНДЕРХАВЕ, програмного забезпечення, а також будується додаткове виробничо-складське приміщення площею 1000 м2.

4. Швидкість реагування спеціалістів компанії СЕСВАНДЕРХАВЕ:

103

Спеціалісти компанії SESVanderHave швидко реагують на будь-які запити, листи, прохання та побажання клієнтів. У разі потреби присутності спеціалістів компанії SESVanderHave безпосередньо у господарстві, де відбувається вирощування цукрового буряку, кваліфікований персонал виїжджає протягом 24 годин в будь яку точку України. На місці надається професійна консультація, проводиться аналіз ситуації, допомога при виборі гібридів насіння цукрового буряку, надаються відповіді на всі запитання.
В зв’язку з тим, що виробничі потужності знаходяться в Україні (Київська обл., Броварський р-н, с. Гоголів), компанія SESVanderHave в найкоротший термін має можливість доставки (у разі нехватки) насіння цукрового буряку або заміни одного гібриду на інший. Це надає значну перевагу серед інших селекційних компаній.

5. Контроль якості:

104

Багатоступеневий контроль якості забезпечено на всіх етапах виробництва – від отримання батьківських форм з Бельгії й до фінальної стадії виробництва продукції:
- Контроль якості батьківських форм;
- Контроль (в тому числі іноземними спеціалістами) умов вирощування гібридного насіння та насінників;
- Контроль якості насіння під час збирання урожаю насіння;
- Контроль якості попередньо очищеного насіння при отриманні на насіннєвий завод;
- На кожному окремому етапі виробництва дражованого насіння (очистка, дражування, змішування, інкрустація, пакування) якість контролюється понад п’ять разів;
- Спеціалісти лабораторії забезпечують контроль по таким показникам, як: енергія, схожість, одноростковість, вирівняність, доброякісність, чистота, вологість, якість хімічної обробки та інше.
Контроль якості на всіх етапах виробництва відбувається Контрольно-насіннєвою лабораторією заводу СЕСВАНДЕРХАВЕ (Україна). Всі партії комерційної продукції паралельно перевіряються спеціалізованою лабораторією в м. Тінен (Бельгія), а також Державним центром сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції (Україна);
Контрольно-насіннєва лабораторія заводу СЕСВАНДЕРХАВЕ оснащена сучасним обладнанням, а система вимірювання відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012:2005. Лабораторія працює  відповідно до міжнародних стандартів контролю насіння (ISTA) та чинних українських стандартів.
Усі процеси виробництва контролюються спеціалістами з Бельгії за допомогою сучасних технологій в режимі on-line (24/7).

6. Унікальна технологія дражування насіння цукрових буряків з використанням НОУ-ХАУ:

 105

Особлива увага приділяється структурі оболонки, оскільки матеріал і його кількість прямо впливають на величину пористості драже. Спеціальна дражувальна пудра разом з водною дисперсією алюмінієвого комплексу, зв'язуючими речовинами та іншими компонентами, створюють унікальну масу з абсорбуючими властивостями. Завдяки цим новітнім наробкам наше драже працює як мембрана живої клітини, а саме: регулює надходження до насінини з ґрунту визначеної (необхідної) кількості води, кисню та поживних речовин. Таким чином створюється сприятливе середовище для проростання насінини, що гарантує дружні сходи.

7. Потенціал насіння селекції SESVANDERHAVE:

106Схожість: насіння, що вироблене СЕСВАНДЕРХАВЕ, продукує дружні, рівномірні та здорові сходи;
Сила росту: насіння СЕСВАНДЕРХАВЕ забезпечує енергійний розвиток рослин цукрового буряку на протязі всього вегетаційного періоду;
Форма: з насіння СЕСВАНДЕРХАВЕ виростають коренеплоди цукрових буряків, форма яких дозволяє мінімізувати забрудненість ґрунтом при їх викопуванні;
Продуктивність: насіння СЕСВАНДЕРХАВЕ є носієм найкращої генетики цукрового буряку;
Технологічність: цукрові буряки селекції СЕСВАНДЕРХАВЕ мають високу чистоту соку та низькі втрати цукру при переробці.
Рентабельність: завдяки правильному місце розташуванню виробничих потужностей, а саме: насіннєвий завод в м. Тинен (Бельгія) та насіннєвий завод в м. Гоголів (Україна); завдяки високій якості насіння селекції SESVanderHave вдається запропонувати вітчизняним виробникам найкращий показник рентабельності в галузі вирощування цукрового буряку.

8. Найвищий показник інвестувань в наукову діяльність щодо селекції та проведення лабораторних досліджень:

107Компанія SESVanderHave інвестує понад 20% свого бюджету в наукову діяльність щодо селекції та лабораторних досліджень. Це найвищий показник серед інших селекційних компаній.
Різні географічні, грунтові, кліматичні особливості, а також хвороби дуже суттєво впливають на гібриди. Компанія SESVanderHave нещодавно (вересень 2017 р.) ввела в дію Інноваційний центр у м. Тінен (Бельгія), в якому можна моделювати ці фактори за декілька хвилин і пропонувати спеціальні рішення. Створення нового сорту (гібриду) зазвичай потребує до 10 років, а новітні технології, що використовуються в Інноваційному центрі, дозволяють створити більше селекційного матеріалу та отримати гібриди в 2 рази швидше.

9. Визнання якості насіння (готового продукту) цукрового буряку:

108

Все більше і більше клієнтів на світовому та українському ринку віддають перевагу насінню цукрового буряку СЕСВАНДЕРХАВЕ. Підтвердженням слугує постійно зростаюча частка на світовому та українському ринках, яка становить більше третини та майже половину відповідно (за даними на травень 2018 р.). Щороку компанія SESVanderHave обробляє та продає більше, ніж 1,7 мільйони посівних одиниць насіння цукрового буряку. Кожна посівна одиниця містить 100 000 (сто тисяч) насінин обробленого та дражованого насіння цукрового буряку.

10. Отримано дозвіл повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрового буряку:

10931 січня 2018 р. на засіданні країн-членів учасників Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)у Парижі було отримано дозвіл повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків. Компанія SESVanderHave є головним ініціатором розширення участі України у Схемах сортової сертифікації ОЕСР, зокрема Схемі по насінню цукрового та кормового буряків, призначеного для міжнародної торгівлі. Продовжується плідна співпраця між компанією  SESVanderHave та Міністерством аграрної політики та продовольства України, Інститутом цукрових буряків в Україні, Технічним Комітетом УААН з цукрових буряків та іншими органами та установами, які необхідні для законодавчого затвердження участі України в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків.
Отримання дозволу повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків вимагає створення лабораторій якості дражованого насіння за стандартами ISTA та наявність органу, який засвідчуватиме відповідність сортів посівного матеріалу та видаватиме Сертифікат OECD. Компанія SESVanderHave всіляко сприяє створенню даних лабораторій, які дадуть змогу визначати та підтверджувати якість насіння цукрових та кормових буряків згідно із міжнародними стандартами та нормами.

11. Організація та успішне вирощування насіння (сировини) цукрових буряків в Україні:

110Компанія  SESVanderHave – це єдина провідна селекційна компанія, яка змогла організувати та протягом останнього десятиріччя продовжує успішно вирощувати насіння (сировину) цукрових буряків в Україні з батьківського матеріалу, отриманого з Бельгії. Акцентуємо Вашу увагу на те, що насіння (сировина) цукрового буряку, вирощене в Україні має певні переваги:
- Просторова ізоляція між полями в Україні більше, ніж це вимагається міжнародними правилами та нормами;
- Відсутність перезапилення;
- Відсутність диких форм буряків;
- Регіональна адаптивність;
- Багаторазова перевірка у власній контрольно-насіннєвій лабораторії заводу СЕСВАНДЕРХАВЕ, Державному центрі сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції (Україна), та постійна перевірка в спеціалізованій лабораторії в м. Тінен (Бельгія).

12. Співвідношення "ЦІНА-ЯКІСТЬ":

111

Компанія SESVanderHave досягла максимального результату в співвідношенні «ціна – якість» в галузі насіння цукрового буряку. Таким чином ми змогли поєднати європейську якість, контрольовану на всіх етапах виробництва спеціалістами з Бельгії в режимі 24/7, використовуючи майже всі складові виробничого процесу від європейських виробників, з відповідною ціною головного продукту, яка є найкращою серед  інших селекційних компаній, представлених в Україні.


 

logo module УСПІХ Працюючи з насінням
НАДІЙНІСТЬ селекції SESVanderHave
ПРИБУТОК отримуються найвищі
ВПЕВНЕНІСТЬ показники рентабельності